Rygiel mechaniczny do bram
tzw. system aktywnego ryglowania
Dodatkowe zabezpieczenie bram garażowych

Bezpieczna Brama - Pionier Systemów Ryglowania

Rygiel bez dodatkowej funkcji awaryjnego otwierania

Rygiel

Rygiel z dodatkową funkcją awaryjnego otwierania – wersja z klamką
Rygiel

Rygiel

Korzyści z zastosowania i zalety:
 
Zastosowanie

Urządzenie przeznaczone jest do bram z podwójnymi prowadnicami do standardowych paneli grubości 40 mm, z możliwością dopasowania go do innych wymiarów.
 
Zasada działania
 
Miejscem montażu urządzenia jest środek głównego panelu. Zasadniczym elementem mechanizmu jest niewielki poziomy, ruchomy element, zwany ryglem. Dzięki zsynchronizowaniu z napędem staje się on dodatkowym zabezpieczeniem, przy pomocy którego brama jest cały czas zamknięta i zablokowana. Napęd sam zwalnia rygiel przed rozpoczęciem ruchu otwierania, a po zamknięciu bramy ponownie je zaryglowuje.
 
Zalety
 
Mechanizm ryglujący bramę, to przede wszystkim prosta, niezawodna konstrukcja zapewniająca bezawaryjność urządzenia. Nie wymaga ingerencji w panel – zyskujemy estetyczny wygląd i oszczędność kosztów. Całkowicie bezpieczny, sprawny i łatwy, zarówno do zamontowania, jak i użytkowania. To zgłoszenie patentowe jest całkowitą nowością na rynku! Takiego rozwiązania nie znajdziemy u innych.
 
Oczędność
 
Nasze urządzenie posiada dodatkową funkcję rozblokowania automatu.
U pozostałych element ten trzeba dokupić, co stanowi dodatkowy koszt, a ponadto wymaga mechanicznej ingerencji w panel.
 
Ubezpieczenie domu
 
Zastosowanie dodatkowego zabezpieczenia mechanizmu ryglującego bramę daje możliwość spełnienia wymogów niezbędnych podczas ubezpieczenia domu.
 
Mechanizm ten oferujemy z klamką bądź jako samodzielny produkt.