ZMYWACZ DO FOLII I ETYKIET SPRAY
ZMYWACZ DO FOLII I ETYKIET SPRAY

Profesjonalny środek czyszczący w aerozolu, skutecznie usuwa pozostałości po zaschniętych, nieutwardzonych klejach, foliach ochronnych, samoprzylepnych etykietach i materiałach reklamowych.
Opakowanie: 15 sztuk
Pojemność: 500 ml

SIL SPRAY
SIL SPRAY

Profesjonalny spray do konserwacji i montażu uszczelek. Zapewnia długotrwałą ochronę, konserwację i izolację wewnętrznych oraz zewnętrznych części z tworzyw sztucznych, metalowych i gumowych. Likwiduje uciążliwe zgrzyty i piski. Chroni przed przymarzaniem.
Opakowanie: 15 sztuk
Pojemność: 500 ml

CZYŚCIK DO PIAN PUR
CZYŚCIK DO PIAN PUR

Profesjonalny preparat do czyszczenia świeżo zabrudzonych powierzchni z piany i klejów poliuretanowych/ pistolety, zawory, okna, parapety. Bardzo wydajny, czyści pozostałości z pianki i zapobiega zapchaniu się pistoletu. Oczyszcza i odtłuszcza powierzchnię. Najlepsze rezultaty można osiągnąd stosując go bezpośrednio po użyciu.
Opakowanie: 15 sztuk
Pojemność: 500 ml

PREPARAT DO ODKAŻANIA I CZYSZCZENIA POWIERZCHNI SPRAY
PREPARAT DO ODKAŻANIA I CZYSZCZENIA POWIERZCHNI SPRAY

Płyn dezynfekujący na bazie alkoholu etylowego 98%.
Neutralny spray do użytku profesjonalnego, zalecany jest branżach:
• W szpitalach
• W biurach
• Zakładach produkcyjnych
• Do użytku domowego
• Salony kosmetyczne, itp.
Nie pozostawia tłustych plam.
Opakowanie: 15 sztuk
Pojemność: 500 ml

RC 400
RC 400

Preparat, który likwiduje wszelkie piski, zabezpiecza powierzchnie metalowe, idealne do montażu. Pomaga poluzowadz zapieczone i zardzewiałe elementy, sprawdza się również w smarowaniu zamków, zawiasów, itp.
Sprawdzony i świetny odpowiednik WD40, CX 40.
Pojemność: 600 ml

CZYŚCIK DO BIAŁYCH OKIEN SPRAY
CZYŚCIK DO BIAŁYCH OKIEN SPRAY

Preparat do usuwania trudnych i starych zabrudzeo na białych profilach okiennych z PVC. Znakomicie usuwa trwałe zabrudzenia i naloty nie powoduje matowienia powierzchni, nie pozostawia smug i zacieków. Chroni przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych. Tworzy niewidoczną barierę ochronną.
Opakowanie:
Pojemność:

SPRAY DO KLEJENIA EPDM
SPRAY DO KLEJENIA EPDM

Klej w sprayu jest natryskowym klejem kontaktowym do łączenia membrany EPDM z szerokim spektrum podłoży, szczególnie przy ciepłym montażu stolarki do wszystkich podłoży
budowlanych. Oferuje on użytkownikowi szybką, niezawodną alternatywę dla tradycyjnych metod. Zapewnia trwałe wiązanie, jest wodoodporny, niepalny, zawsze gotowy do pracy.
Opakowanie:
Pojemność:

SPRAY DO CIEPŁEGO MONTAŻU
SPRAY DO CIEPŁEGO MONTAŻU

Spray do taśm okiennych przeznaczony do wszystkich powierzchni budowlanych, stosowany jest w celu wzmocnienia powierzchni podłoża pod taśmami i foliami okiennymi z paskiem butylowym lub foli dachowych. Ułatwia wyklejanie taśm okiennych Aerozol gwarantuje uzyskanie optymalnych właściwości przylegania. Idealny do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
Opakowanie:
Pojemność:

SMAR DO OKUĆ
SMAR DO OKUĆ

Płynny smar przeznaczony jest do smarowania i konserwacji okud, zawiasów i elementów okiennych, przeznaczony jest do smarowania zawiasów okna, wydłuża to okres użytkowania oraz zapewnia jego właściwą pracę. W warunkach ekstremalnych trwale przyczepny, odporny na działanie temperatur. Skutecznie wypiera wodę. Ma szerokie zastosowanie w przemyśle.
Opakowanie:
Pojemność:

TAŚMA DO CIEPŁEGO MONTAŻU
TAŚMA DO CIEPŁEGO MONTAŻU

Taśma para przepuszczalną, zewnętrzna ochrona środkowej izolacji przed wpływem działania czynników atmosferycznych, przy jednoczesnym przenikaniu wilgoci z wnętrza budynku na zewnątrz. Głównym zadaniem jest wyeliminowanie strat ciepła związanych z zawilgoceniem materiału izolującego przestrzeń między ramą okienną a murem. Skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni wokół ramy okna lub drzwi.
Wymiary:

KOŚCI ZGRZEWNE
KOŚCI ZGRZEWNE

Kości zgrzewne są wykorzystywane do wzmocnienia naroży podczas zgrzewania skrzydeł profili PVC. Materiał gwarantuje trwałe mocowanie oraz szybki czas montażu. Ich zastosowanie w znacznym stopniu zwiększa wytrzymałość zgrzewów.
ZOBAZ TABELE WYMIARÓW
Wymiary:

KLEJ JEDNOSKŁADNIKOWY KONPUR 818 FAST
KLEJ JEDNOSKŁADNIKOWY KONPUR 818 FAST

Bezrozpuszczalnikowy klej poliuretanowy o krótkim czasie reakcji. Przeznaczony głównie do produkcji aluminiowych okien i drzwi, na anodowanych i malowanych wykazuje wysoką przyczepność do wełny mineralnej i szklanej, PUR, tektura, blachy powlekane i ocynkowane, elementy przeciwstawne, drewno i inne materiały. Klej twardnieje w reakcji z wilgocią zawartą w powietrzu i kleju.
Pojemność: 310 ml
Waga: 440 g

KLEJ CYJANOAKRYLOWY UNIGLUE
KLEJ CYJANOAKRYLOWY UNIGLUE

Profesjonalny klej cyjanoakrylowy o średni konsystencji. W kilkanaście sekund sklei metal, szkło, drewno, gumę, plastik, powierzchnie ceramiczne, epp. i inne materiały zapewniając mocna spoinę. Używany jest również do remontów i napraw różnych elementów w przemyśle
Waga: 20 g, 50 g

KLEJ CYJANOAKRYLOWY UNIGLUE TWIST TOP
KLEJ CYJANOAKRYLOWY UNIGLUE TWIST TOP

Profesjonalny klej cyjanoakrylowy o średni konsystencji. W kilkanaście sekund sklei metal, szkło, drewno, gumę, plastik, powierzchnie ceramiczne, epp. i inne materiały
zapewniając mocna spoinę. Używany jest również do remontów i napraw różnych elementów w przemyśle.
Waga: 20 g, 50 g

KLEJ DO DREWNA CA+ AKTYWATOR
KLEJ DO DREWNA CA+ AKTYWATOR

Stosowany w produkcji mebli okien, drzwi, elementów ozdobnych, stosuje się go z aktywatorem, który przyspiesza wiązanie, natychmiastowo utwardza miejsce klejenia. Szczególnie użyteczny przy klejeniu styropianu EPP, tworzyw sztucznych, (nie dotyczy PP, PE,). Aktywator nanieś na jedna z powierzchni klejonych i odczekad do jego
odparowanie ( ok 10 sek.). Po nałożeniu kleju mocno docisnąć drugą powierzchnię w celu natychmiastowego połączenia.
Opakowanie: 15 szt
Pojemność kleju: 50 g
Pojemność aktywatora: 200 ml

KLINY MONTAŻOWE
KLINY MONTAŻOWE

Klin montażowy to produkt wykorzystywany w budownictwie do prawidłowego montażu okien. Jeden z najważniejszych elementów do prawidłowego montażu ościeżnicy.
Pozwala na wypoziomowanie ościeżnicy w trakcie montażu. Wykonany z wytrzymałego tworzywa.

KOTWA MONTAŻOWA DO ALUMINIUM
KOTWA MONTAŻOWA DO ALUMINIUM

Kotwa montażowa przeznaczona do łączenia ościeżnic okien i drzwi balkonowych wyprodukowanych z aluminium. Wykonana z blachy ocynkowanej. Stosowany razem z kołkami lub wkrętami ościeżnicowymi.